| Kód výrobku: | 1-64189 |
| Výrobce: | Pastificio Granoro |
| Cena s DPH: | 45 Kč |
| DPH: | 12 % |
| Dostupnost: | poslední kusy |
| Návod a bezpečnostní informace: | Návod k použití Těstoviny vhodíme do vařící se osolené vody (na 100g těstovin 1 litr vody) a vaříme 8 minut. |
| Země původu: | Itálie |
| Forma: | SEMOLINOVÉ SUŠENÉ TĚSTOVINY BEZVAJEČNÉ |
| Obsah: | 500 g |
| Životnost: | uvedeno na obale |
Zitoni jsou semolinové těstoviny, které můžete zároveň používat jako ekologická brčka do vašich oblíbených nápojů. Brčka jsou 24 cm dlouhá, v balení cca 50 kusů, z toho 2-3 kusy krátká.
Složení
Semolina z tvrdé pšenice.
Alergenní informace
Obsahuje pšenici. Může obsahovat stopy sóji a hořčice.
Návod k použití
Těstoviny vhodíme do vařící se osolené vody (na 100g těstovin 1 litr vody) a vaříme 8 minut.
Země původu
Itálie
Výživové údaje na 100g
| Energetická hodnota | 1507 kJ/355 kcal |
| Tuky | 1,5g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,5g |
| Sacharidy | 71g |
| z toho cukry | 3g |
| Bílkoviny | 13g |
| Sůl | 0g |