| Kód výrobku: | 4-20006 |
| Výrobce: | OLITALIA |
| Cena s DPH: | 160 Kč |
| DPH: | 12 % |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Země původu: | Itálie |
| Forma: | ZÁLIVKA NA BÁZI EXTRA PANENSKÉHO OLIVOVÉHO OLEJE |
| Obsah: | 250 ml |
| Životnost: | uvedeno na obale |
Zálivka je spojením extra panenského olivového oleje a lanýže. Lanýžové aroma s plnou a dlouhotrvající chutí je ideální pro vylepšení jakéhokoli pokrmu, od jednoduchých pokrmů, jako jsou těstoviny a rizoto, až po propracovanější pokrmy z ryb a masa. Nezaměnitelná chuť lanýže se také skvěle hodí k pokrmům z vajec a sýrů.
Lanýže jsou podzemní houby, které díky svému nezaměnitelnému delikátnímu aroma patří k nejcennějším ingrediencím vysoké gastronomie.
ZÁLIVKA NA BÁZI EXTRA PANENSKÉHO OLIVOVÉHO OLEJE OCHUCENÁ LANÝŽOVÝM AROMA. Dresink neemulgovaný.
Složení
Extra panenský olivový olej 99%, lanýžové aroma 1%.
Skladování
Uchovejte na chladném a suchém místě, chraňte před světlem a zdroji tepla.
Země původu
Itálie
Výživové údaje na 100ml
| Energetická hodnota | 3367 kJ/819 kcal |
| Tuky | 91g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 15g |
| Sacharidy | 0g |
| z toho cukry | 0g |
| Vláknina | 0g |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0g |
