| Kód výrobku: | 5-40005 |
| Výrobce: | Escuris |
| Cena s DPH: | 45 Kč |
| DPH: | 12 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| EAN: | 8410124226279 |
| Země původu: | Španělsko |
| Forma: | RYBÍ KONZERVA, STERILOVANÝ VÝROBEK Z RYB |
| Obsah: | 80g |
| Životnost: | uvedeno na obale |
RYBÍ KONZERVA, STERILOVANÝ VÝROBEK Z RYB
Složení
Tuňák pruhovaný Katsuwonus pelamis, olivový olej, jedlá sůl.
Alergenní informace
Výrobek obsahuje ryby.
Skladování
Uchovejte v chladu a suchu. Po otevření uchovejte nespotřebovaný obsah v nálevu v ledničce a spotřebujte do 24 hodin.
Rychlé otvírání umožňuje systém easy open, tuňáka si tedy můžete vychutnat kdekoliv.
Používá se na různé pomazánky, do sendvičů, salátů, na těstoviny, pizzu, rýži nebo i samotný s pečivem.
Hmotnost pevného podílu 52g
Výživové údaje na 100g
| Energetická hodnota | 1531 kJ/370 kcal |
| Tuky | 33g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 5g |
| Sacharidy | <0,5g |
| z toho cukry | <0,5g |
| Bílkoviny | 18g |
| Sůl | 0,98g |
Skipjack tuna má cca 35 cm, tudíž není moc velká, a proto se dá při konzervaci dobře zpracovat na malé kousky, konzerva tedy obsahuje kousky tuňáka a ne obyčejnou drť.
Struktura masa je velmi jemná a jeho barva může být tmavá až světlerůžová.
Tuňák obsahuje malé množství tuku a větší množství bílkovin, je zdrojem vitamínů a minerálů, při výrobě se nepoužívají žádné chemické konzervanty.