| Kód výrobku: | 1-42108 |
| Výrobce: | Dalla Costa |
| Cena s DPH: | 70 Kč |
| DPH: | 12 % |
| Dostupnost: | poslední kusy |
| Návod a bezpečnostní informace: | Návod k použití Těstoviny vhodíme do vařící se osolené vody (na 100g těstovin 1 litr vody) a vaříme 5-7 minut. |
| Země původu: | Itálie |
| Forma: | SUŠENÉ TĚSTOVINY SEMOLINOVÉ OCHUCENÉ HŘIBY |
| Obsah: | 250 g |
| Životnost: | uvedeno na obale |
Přeneste na Váš stůl italskou dokonalost. Tagliatelle s hříbky jsou specialitou s bohatou a rafinovanou chutí. Těstoviny jsou vyrobené z nejlepších surovin, přirozeně ochucené a uvolňují vůni lesa v každém soustu. Ideální pro všechny, kteří milují tradiční italskou kuchyni a autentické chutě těstovin.
Složení
Semolina z tvrdé pšenice, voda, sušený hřib smrkový (Boletus edulis) 1,3%, aroma, sušený čenek.
Alergenní informace
Obsahuje pšenici. Může obsahovat vejce, sóju a hořčici.
Návod k použití
Těstoviny vhodíme do vařící se osolené vody (na 100g těstovin 1 litr vody) a vaříme 5-7 minut.
Výživové údaje na 100g
| Energetická hodnota | 1507 kJ/3557 kcal |
| Tuky | 1,4g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2g |
| Sacharidy | 72g |
| z toho cukry | 4,3g |
| Vláknina | 3,4g |
| Bílkoviny | 12g |
| Sůl | 0,12g |