Klasika české tradiční kuchyně.
| Kód výrobku: | 84 |
| Výrobce: | Expres Menu |
| Cena s DPH: | 99 Kč |
| DPH: | 12 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| EAN: | 8594043790971 |
| Země původu: | Česká republika |
| Forma: | hotové jídlo |
| Obsah: | 600gr |
| Životnost: | 10 let |
Složení :
hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), zelí kysané (13 %) (zelí bílé, voda, sůl, kmín), vepřová klobása (4 %) (vepřové maso 86 %, voda, bramborový škrob, sůl, vepřový protein, koření), smetana, cibule, mouka rýžová, mouka kukuřičná, řepkový olej, česnek, sůl kamenná, paprika mletá, pepř, bobkový list.
| Energetická hodnota kJ: | 222 |
|---|---|
| Energetická hodnota kcal: | 53 |
| Tuky: | 2,6 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 0,7 g |
| Sacharidy: | 6 g |
| z toho cukry: | 1,2 g |
| Bílkoviny: | 2,1 g |
| Vláknina: | 1 g |
| Sůl: | 1,1 g |
aše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby:
1. Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření
servírujte přímo na talíř.

2. Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.

3. Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
