| Kód výrobku: | 1-42121 |
| Výrobce: | Dalla Costa |
| Cena s DPH: | 78 Kč |
| DPH: | 12 % |
| Dostupnost: | poslední kusy |
| Návod a bezpečnostní informace: | Návod k použití Těstoviny vhodíme do vařící se osolené vody (na 100g těstovin 1 litr vody) a vaříme 9-11 minut. |
| Země původu: | Itálie |
| Forma: | těstoviny |
| Obsah: | 500 g |
| Životnost: | uvedeno na obale |
Spaghetti all aglio e peperoncino jsou italské těstoviny ze semoliny z tvrdé pšenice s příchutí česneku a chilli papriček. Intenzivní příchuť chilli a česneku je ideální pro ty, kteří milují silné chutě a italské tradice.
Složení
Semolina z tvrdé pšenice, kořenící směs v různém poměru (česnek, chilli, paprika) 3,9%, přírodní česnekové aroma, voda.
Původ pšenice: EU a mimo EU.
Alergenní informace
Obsahuje lepek. Může obsahovat sóju a hořčici.
Skladování
Uchovejte v chladu a suchu.
Návod k použití
Těstoviny vhodíme do vařící se osolené vody (na 100g těstovin 1 litr vody) a vaříme 9-11 minut.
Výživové údaje ve 100g
| Energetická hodnota | 1495 kJ/353 kcal |
| Tuky | 1,7g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3g |
| Sacharidy | 69g |
| z toho cukry | 2,5g |
| Vláknina | 4,7g |
| Bílkoviny | 13g |
| Sůl | 0,01 g |
Země původu: Itálie
Země mletí: Itálie