| Kód výrobku: | Curtiriso |
| Výrobce: | 1-70081 |
| Cena s DPH: | 266 Kč |
| DPH: | 12 % |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Země původu: | Itálie |
| Forma: | DLOUHOZRNNÁ RÝŽE PARBOILED |
| Obsah: | 5 kg |
| Životnost: | recycling do 15 let |
Vynikající italská parboiled rýže je za syrova nažloutlá, po uvaření zbělá a zůstává sypkou.
Tento druh rýže se zpracovává speciální technologií, kdy před loupáním zrna přechází pod tlakem část živin do jádra obilky. Tím se po zbavení vrchní slupky stává hodnotnější.
Složení
Dlouhozrnná rýže Parboiled
Návod k použití (2 porce)
Nasypte 125 g rýže do velkého hrnce s vařící se osolenou vodou (750 ml). Přikryjte pokličkou a na mírném ohni vařte cca 15-20 min dokud se voda nevyvaří a rýže nezměkne.
Skladování
Uchovejte v chladu a suchu.
Země původu
Itálie
Výživové údaje ve 100g
| Energetická hodnota | 1523 kJ/359 kcal |
| Tuky | 0,3g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1g |
| Sacharidy | 81,3g |
| z toho cukry | 0,3g |
| Bílkoviny | 7,4g |
| Sůl | 0,2g |