| Výrobce: | Lomnická pekárna s.r.o. |
| Cena s DPH: | 59 Kč |
| DPH: | 12 % |
| Dostupnost: | 14dní |
| EAN: | 8594214310021 |
| Forma: | sucary |
| Obsah: | 200 g |
| Životnost: | uvedeno na obale |
Tradiční suchary z Lomnice obalené v moučkovém cukru s lehkou lískooříškovou příchutí jsou jedinečnou kombinací jemnosti a chuti. Pyšní se známkou Evropské unie tzv. chráněného zeměpisného označení, což zaručuje jejich autenticitu a kvalitu.
Křupavé suchary jsou obalené v cukru a skvěle se hodí ke kávě či čaji. Buďte připraveni a žádná návštěva vás už nepřekvapí. Objednejte si naše sladké suchary a budete mít napečeno vždy do zásoby. Suchary jsou trvanlivé a pokud je budete skladovat v suchu a chladu, udrží si svou křupavost dlouhé týdny.
Udělejte ten první krok a objednejte si oříškové Lomnické suchary ještě dnes. Křupavá pochoutka je jen pár kliknutí od vás.
Složení:
pšeničná mouka, cukr, rostlinný olej řepkový, lískové ořechy (5 %), sušené mléko, pomerančová kůra, droždí, sušené vaječné žloutky, muškátový květ. Výrobek může obsahovat stopy skořápkových plodů a arašídů.
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energie | 1 912 kJ/456 kcal |
| Tuky z toho nasycené mastné kyseliny |
19 g 2,7 g |
| Sacharidy z toho cukry |
63 g 31 g |
| Vláknina | 8 g |
| Bílkoviny | 13 g |
| Sůl | 0,08 g |