| Kód výrobku: | 7-86018 |
| Výrobce: | Bonomi |
| Cena s DPH: | 63 Kč |
| DPH: | 12 % |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| EAN: | 8002720002601 |
| Více o produktu : | Trvanlivé pečivo |
| Forma: | sušenky |
| Obsah: | 150 g |
| Životnost: | uvedeno na obale |
Klasické máslové pečivo obohacené o kousky hořké čokolády pro Váš dokonalý zážitek! Vynikající k vychutnání v horkém mléce nebo kávě, ale také samotné jako svačina nebo jen tak při pohodové relaxaci.
MÁSLOVÉ SUŠENKY S KOUSKY ČOKOLÁDY. TRVANLIVÉ PEČIVO
Složení
Pšeničná mouka, máslo24%, cukr, čokoládové kousky 12% (cukr, kakaová pasta, kakaové máslo, emulgátor: slunečnicocvý lecitin, přírodní vanilkové aroma), vejce, jedlá sůl, kypřící látky: uhličitan sodný, uhličitan amonný), přírodní aroma.
Alergenní informace
Obsahuje pšenici, máslo, vejce. Může obsahovat sóju.
Skladování
Uchovejte v suchu a chladu. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Země původu
Itálie
Výživové údaje na 100g
| Energetická hodnota | 2124 kJ/507 kcal |
| Tuky | 24g |
| z toho nasycené mastné kyseliny |
14g |
| Sacharidy | 65g |
| z toho cukry | 26g |
| Bílkoviny | 6,5g |
| Sůl | 0,35g |
