| Kód výrobku: | 71 |
| Výrobce: | Expres Menu |
| Cena s DPH: | 169 Kč |
| DPH: | 12 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| EAN: | 8594043798908 |
| Forma: | hotové lídlo |
| Obsah: | 600 g |
| Životnost: | 10 let |
Složení :
Kuřecí stehenní maso (33,3 %), kokosové mléko (16 %) (kokos, pitná voda), rajčata (8,7 %), žampiony (8 %), limetková šťáva (2,3 %), rybí omáčka (2,3 %) (extrakt ze sardele obecné 63 %, pitná voda, jedlá sůl, cukr), kuřecí vývar (kuřecí kosti, pitná voda), citrónová tráva (1,4 %), koriandrové listy, třtinový cukr, jedlá sůl, římský kmín, mletý koriandr, chilli, sušené kafírové listy.
| Energetická hodnota kJ: | 529 |
|---|---|
| Energetická hodnota kcal: | 126 |
| Tuky: | 6,3 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 1,6 g |
| Sacharidy: | 11,4 g |
| z toho cukry: | 6,8 g |
| Bílkoviny: | 7,5 g |
| Vláknina: | 0,3 g |
| Sůl: | 0,1 g |
Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby:
1. Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření
servírujte přímo na talíř.

2. Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.

3. Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
