Krémová polévka s exotickým nádechem zázvoru, citrónu, koriandru a špetkou chilli pro zahřátí. Jemnost této polévce dodává kokosové mléko.
| Kód výrobku: | 72 |
| Výrobce: | Expres Menu |
| Cena s DPH: | 139 Kč |
| DPH: | 12 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| EAN: | 8594043798298 |
| Země původu: | Česká republika |
| Forma: | hotové jídlo |
| Obsah: | 600gr |
| Životnost: | 10 let |
Složení :
voda, dýně Hokaido (53%), kokosové mléko (9,7%), cibule, olivový olej, zázvor mletý, cukr, sůl, koriandr, chilli.
| Energetická hodnota kJ: | 431 |
|---|---|
| Energetická hodnota kcal: | 103 |
| Tuky: | 6,3 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 1,1 g |
| Sacharidy: | 11,9 g |
| z toho cukry: | 4,5 g |
| Bílkoviny: | 1 g |
| Vláknina: | 1 g |
| Sůl: | 0,8 g |
Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby:
1. Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření
servírujte přímo na talíř.

2. Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.

3. Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
