| Kód výrobku: | 1-42138 |
| Výrobce: | Dalla Costa |
| Cena s DPH: | 41 Kč |
| DPH: | 12 % |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Návod a bezpečnostní informace: | Těstoviny vhodíme do vařící se osolené vody, vaříme 5-7 minut a scedíme.. |
| Země původu: | Itálie |
| Obsah kartonu: | 12 ks |
| Forma: | SEMOLINOVÉ SUŠENÉ TĚSTOVINY OCHUCENÉ RAJČATY A ŠPE |
| Obsah: | 200 g |
Dětské těstoviny ZOO tricolore DALLA COSTA 250g
Tříbarevné dětské semolinové těstoviny ve tvaru zvířátek ze ZOO. Drobné těstoviny jsou vhodné pro pokrmy dětí od 3 let.
Složení
Semolina z tvrdé pšenice, sušená rajčata 0,4%, sušený špenát 0,4%.
Pro konzumenty starší 3 let.
Alergenní informace
Obsahuje pšenici. Může obsahovat sóju a hořčici.
Návod k použití
Těstoviny vhodíme do vařící se osolené vody, vaříme 5-7 minut a scedíme..
Vyrobeno v Itálii
Původ pšenice: Itálie
Země mletí: Itálie
Výživové údaje na 100g
| Energetická hodnota | 1516 kJ/357 kcal |
| Tuky | 1,6g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4g |
| Sacharidy | 73g |
| z toho cukry | 3,9g |
| Vláknina | 2,3g |
| Bílkoviny | 12g |
| Sůl | 0,01 g |