| Kód výrobku: | 8-80042 |
| Výrobce: | Antonelli Group |
| Cena s DPH: | 84 Kč |
| DPH: | 12 % |
| Dostupnost: | Vyprodáno |
| EAN: | 8002371007895 |
| Více o produktu : | Croissant výborně chutná i jako teplý! Stačí ho jen ohřát v rozpečené troubě předehřáté na 150°C po dobu 3 minut a vychutnat si ranní každodenní italský rituál s kávou a croissantem. |
| Země původu: | Itálie |
| Obsah balení: | 6 ks samostatně balené |
| Forma: | JEMNÉ PEČIVO Z KYNUTÉHO TĚSTA SE SLADIDLEM S MERUŇ |
| Obsah: | 252 g |
| Životnost: | uvedeno na obale |
JEMNÉ PEČIVO Z KYNUTÉHO TĚSTA SE SLADIDLEM S MERUŇKOVOU NÁPLNÍ 22%
Složení
Pšeničná mouka, meruňková náplň 22% [sladidlo: maltitolový sirup, meruňkové pyré 35%, stabilizátor: sorbitol, aroma, želírující látka: pektin, regulátor kyselosti: E 330], margarín [rostlinný tuk palmový, voda, rostlinné oleje (řepkový a slunečnicový), emulgátory: E 471, slunečnicový lecitin, regulátory kyselosti: E 330, E 331, jedlá sůl, aroma], droždí (pšeničné), sladidlo: sušený maltitol, vejce, voda, emulgátory: E 471, jedlá sůl, aroma, máslo, konzervant: propionan vápenatý.
Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.
Alergenní informace
Obsahuje pšenici, vejce, mléko. Může obsahovat stopy ořechů, sóji a sezamu.
Návod k přípravě
Ideální k ohřátí. Stačí ho jen ohřát v troubě předehřáté na 150°C po dobu 3 minut.
Země původu
Itálie
Výživové údaje na 100g
| Energetická hodnota | 1421 kJ/340 kcal |
| Tuky | 16g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7,8g |
| Sacharidy | 50g |
| z toho cukry | 2,2g |
| Bílkoviny | 6g |
| Sůl | 0,48g |