| Kód výrobku: | 1-42135 |
| Výrobce: | Dalla Costa |
| Cena s DPH: | 41 Kč |
| DPH: | 12 % |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Návod a bezpečnostní informace: | Těstoviny vhodíme do vařící se osolené vody (na 100g těstovin 1 litr vody) a vaříme 8-10 minut, scedíme. |
| Země původu: | Itálie |
| Obsah kartonu: | 8 ks |
| Forma: | BIO SEMOLINOVÉ SUŠENÉ TĚSTOVINY S RAJČATY A ŠPENÁT |
| Obsah: | 200 g |
| Životnost: | uvedeno na obale |
BIO SEMOLINOVÉ SUŠENÉ TĚSTOVINY S RAJČATY A ŠPENÁTEM
Tříbarevné dětské semolinové těstoviny s motivy vesmíru ve tvaru planet, mimozemšťanů, rakety a měsíce. Drobné těstoviny z ekologického zemědělství jsou vhodné pro pokrmy dětí od 12 měsíců a obsahují vitamín B1.
Složení
Semolina z tvrdé pšenice*, sušená rajčata* 0,8%, sušený špenát* 0,4%, Thiamin (vitamín B1).
*z ekologického zemědělství.
Vhodné pro děti od 12 měsíců.
Alergenní informace
Obsahuje pšenici. Může obsahovat sóju a hořčici.
Skladování
Uchovejte v chladu a suchu
Návod k použití
Těstoviny vhodíme do vařící se osolené vody (na 100g těstovin 1 litr vody) a vaříme 8-10 minut, scedíme.
Vyrobeno v Itálii
Zemědělská produkce Itálie. ITBIO006.
Původ pšenice Itálie
Země mletí: Itálie
Výživové údaje na 100g
| Energetická hodnota | 1527 kJ/360 kcal |
| Tuky | 1,1g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2g |
| Sacharidy | 75g |
| z toho cukry | 4,3g |
| Vláknina | 3g |
| Bílkoviny | 11g |
| Sůl | < 0,01 g |
| Thiamin (vit. B1) | 1,1 mg |