| Kód výrobku: | 7-8601 |
| Výrobce: | Bonomi |
| Cena s DPH: | 46 Kč |
| DPH: | 12 % |
| Dostupnost: | poslední kusy |
| EAN: | 8002720004100 |
| Více o produktu : | Trvanlivé pečivo |
| Země původu: | Itálie |
| Forma: | sušenky |
| Obsah: | 200 g |
| Životnost: | uvedeno na obale |
Amaretti jsou lehké italské sušenky ze šlehaných bílků s jemně nahořklou mandlovou chutí a vůní meruňkových jader. Zamilujte si tyto sušenky jako všichni Italové a vychutnejte si je s kávou, čajem, mlékem, jako součást desertu, pudingu nebo jako malou svačinku.
Sušenky z meruňkových jader
Složení
Cukr, meruňková jádra 15%, vaječný bílek, kukuřičná mouka, pšeničná mouka, rýžová mouka, celozrnná pšeničná mouka, kypřící látky (hydrogenuhličitan sodný, uhličitany amonné), přírodní aroma.
Alergenní informace
Může obsahovat mléko, mandle a sóju.
Skladování
Uchovejte v suchu a chladu. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Země původu
Itálie
Výživové údaje na 100 g
|
Energetická hodnota |
1785 kJ/422 kcal |
| Tuky | 7,5g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,7g |
| Sacharidy | 82g |
| z toho cukry | 61g |
| Bílkoviny | 6g |
| Sůl | 0,17g |
